Teslimat

 

1-Onaylanmış siparişleriniz 10-20 iş günü içerisinde anlaşmalı  kargo firmamıza paketlenmiş olarak teslim edilir.

2-Mobilya gibi özel teslimat gerektiren büyük ebatlı ürün gönderimlerinde teslimat süre ve bölgeleri değişebilmektedir. Bu tip siparişlerinizde lütfen 0532 576 13 42  nolu Rectanglestudio yetkili hattından iletişime geçiniz.

3-Siparişiniz size ulaştığında, eğer gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz. Eğer böyle bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ederseniz, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Bu durumda ürününüzün taşıma sırasında başına gelenlerden hiçbir şekilde kargo firması sorumlu tutulamayacaktır. (En küçük ezilme ya da açılmış olma belirtisinde dahi görevliden ısrarla tutanak tutmasını isteyiniz ve bizimle irtibata geçiniz.)

4-Faturalarınız, sipariş ettiğiniz ürünler ile birlikte, gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde gönderilir. (Hazır giyim ve dekorasyon ürünlerini bir arada içeren siparişleriniz, hazır giyim ve dekorasyon ürünleriniz ayrı depolardan çıkarılacağı için farklı faturalarda adresinize gönderilecektir.) Eğer isterseniz fatura adresi ile gönderi adresini farklı seçebilirsiniz. Bunun için fatura adresi bölümüne faturanızın gitmesini istediğiniz adresi, teslimat adresi bölümüne de gönderinizin gitmesini istediğiniz adresi doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir.

5-Rectanglestudio.com İstanbul dışı gönderim ağı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen +90 532 576 13 42  nolu Rectanglestudio yetkili hattından iletişime geçiniz